Direct inschrijven
19-11-2016 t/m
20-11-2016
Muziekcursus
Nadja Filtzer
12
17-11-2016
Wat is er voor nodig om te kunnen zingen zoals Edith Piaf, vanuit hart en ziel? Op dag ÉÉn werken we aan: Wat wil ik overbrengen en hoe? Een goede voorbereiding is het halve werk. Op dag twee komt accordeonist Oleg Fateev ons begeleiden en gaan we aan de slag met muzikaliteit en meerstemmige samenzang. Wat we hebben geleerd passen we toe met nadruk op loslaten en plezier. Verder komen aan bod: warming-up, zowel stemtechnisch als fysiek, ontspanningsoefeningen, ademhaling, stembeheersing, tekstbehandeling, uitspraak, inleving en overgave. Ter voorbereiding krijg je teksten en links naar het origineel toegestuurd.
Irma Oldenburg maakte een filmpje voor ons tijdens Music Mix weekend in april 2014, op de oude locatie, Zonnewende in Sint Michielsgestel. Hier kun je het bekijken.
Klik hier voor een geluidsopname en foto's van het Tango-orkest o.l.v. Gerard van Duinen op de nieuwe locatie Fredeshiem in april 2015.
zangers (sopraan, alt, tenor, bas)
De inschrijving voor deze cursus is gesloten.
Direct inschrijven
Huismuziek steunen en lid worden?