Direct inschrijven
05-10-2013 t/m
06-10-2013
Muziekcursus
Nienke van der Meulen
Ester van der Veen
24
26-09-2013
Een cursus vol parels uit de Italiaanse renaissance en barok, van componisten als Caccini, Vivaldi, Corelli en Festa. Nienke en Ester verzorgen een weekend vol Italiaanse zon in de vorm van madrigalen en contrapunti. Je kunt de koninklijke meerkorige composities van Giovanni Gabrieli spelen of het tempo eens flink opvoeren in de barokke meesterwerken op het programma. Deze Italiaanse pracht inspireerde zelfs de grote Johann Sebastian Bach tot een bewerking van een orgelwerk van Antonio Vivaldi.
Tijdens de cursus zijn er enkele lage blokfluiten beschikbaar (grootbas en contrabas). Geef bij je aanmelding op welke blokfluiten je wilt spelen (op het aanmeldingsformulier onder 'opmerkingen'). Ter voorbereiding krijg je de bladmuziek toegestuurd.
Stemming is a=440 Hz.
blokfluitisten
"Prettige docenten, enthousiast, motiverend." "Nienke en Ester zijn een goed team. En het is leuk om te wisselen. Ze gaan dieper op de muziek in en zijn kritisch in de uitvoering." "Nienke en Ester zijn twee bevlogen jonge meiden die op een vlotte en eigentijdse manier ons de kneepjes en valkuilen van de renaissance muziek bijbrachten. Hulde voor hen allebei!"
De inschrijving voor deze cursus is gesloten.
Direct inschrijven
Huismuziek steunen en lid worden?