Cursussen voor ZANGERS


CURSUSPROGRAMMA 2018-2019 

HET ZANGERSKOMPAS NIEUW
Docent: Wilko Brouwers
ZANGERSKOMPAS Utrecht
zondagen 23 september 2018, 20 januari en 14 april 2019, 10.30-17.00 uur, Utrechts Centrum voor de Kunsten
ZANGERSKOMPAS Groningen
zaterdagen 29 september, 26 januari en 6 april 2019, 10.30-17.00 uur, Prins Claus Conservatorium

SYNTAGMA MUSICUM, muziek van Michael Praetorius en tijdgenoten
Docenten: Sascha Mommertz, Hildegard Moonen en Tanja Obalski
22-26 oktober 2018, maandag 11.00 uur – vrijdag na het diner, Eigentijdserf, Westelbeers

MUSIC MIX WEEKEND 1
17-18 november 2018, zaterdag 11.00 uur, zondag 17.00 uur, Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk
keuze uit 4 workshops:
1. BULGAARSE ZANG
Docent: Dessislava Stefanova
2. SONGWRITING
NIEUW
Docenten: Remco Jacobs en Daniël Muskitta

KERSTLIEDEREN uit Occitanië, Catalonië, Baskenland en Galicië
Docent: Tatiana Lina
KERSTLIEDEREN Utrecht
donderdag 6 december 2018, 10.30-17.00 uur, Dekenkapel Pieterskerk
KERSTLIEDEREN Den Haag
vrijdag 7 december 2018, 10.30-17.00 uur, Waalse Kerk

MUSICEREN MET KERST KLASSIEKER
Docenten: Hanny Geerlings en Reinout Godschalk
22-27 december 2018, zaterdag 16.00 - donderdag 10.00 uur, Eigentijdserf, Westelbeers

ORLANDO DI LASSO, renaissancedag
Docenten: Christopher Kale en Jacqueline Dubach
zaterdag 2 februari 2019, 10.00-17.00 uur, Akoesticum, Ede

PUCCINI MESSA DI GLORIA NIEUW
Docent: Ines Leijen, pianobegeleiding: Tadeu Duarte Lanna
zondag 10 maart 2019, 10.00-17.00 uur, Akoesticum, Ede

IMPROVISEREN KUN JE LEREN
Docent: Robijn Tilanus
zondagen 10 maart, 7 april en 12 mei 2019, 13.00-17.00 uur, Utrechts Centrum voor de Kunsten, Utrecht

GREGORIAANS VOOR GEVORDERDEN
Docent: Wilko Brouwers
zaterdag 16 maart 2019, 10.00-16.30 uur, Lutherse kerk, Utrecht

VILLANCICOS EN FROTTOLAS, Spanje en Italië rond 1550 NIEUW
Docenten: Adrián Rodríguez Van der Spoel en Paulina van Laarhoven
16-17 maart 2019, zaterdag 10.00- zondag 17.00 uur, Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk

MUSIC MIX WEEKEND 2
30-31 maart 2019, zaterdag 11.00 uur, zondag 17.00 uur, Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk
keuze uit 4 workshops:
:
1. SCHATKIST WERELDMUZIEK GEORGISCHE POLYFONIE NIEUW
Docent: Tatiana Lina
2. PERGOLESI STABAT MATER VOOR VROUWENKOOR
NIEUW
Docent: Wilfred Reneman
3.
VOCAL CIRCLES NIEUW
Docent: Nicoline Snaas

JUXTA CRUCEM LACRIMOSA, Mozart, Lotti en Schütz NIEUW
Docent: Hebe de Champeaux
zaterdag 6 april 2019, 10.00-17.00 uur, Akoesticum, Ede

MUZIEKWEEK VAN AZNAVOUR TOT ZELENKA KLASSIEKER
Docenten: Coert Bremmers, Susanne Gersch, Ines Leijen, Peter van Os en Elske Tinbergen
14-19 juli 2019, zondag 11.00 uur - vrijdag na het diner, Eigentijdserf, Westelbeers

KAMERMUZIEKWEEK EN KAMERMUZIEKVIERDAAGSE KLASSIEKERS
Docenten: Ingrid Slangen, Pauline Terlouw, Christiaan Thomasius e.a.
Kamermuziekweek: 21-26 juli 2019, zondag 10.00 - vrijdag 20.00 uur, Eigentijdserf, Westelbeers
Kamermuziekvierdaagse
:  28-31 juli 2019, zondag 10.00 - woensdag 20.00 uur, Eigentijdserf, Westelbeers