Cursusoverzicht


MUZIEK- EN BOUWCURSUSSEN tot en met augustus 2018 WAARVOOR NOG PLAATS IS met links naar meer informatie en inschrijving.

BOUWEN VAN EEN BLOKFLUIT
Docent: Jan Bouterse
in overleg, vanaf oktober 2017, 10.00-17.00 uur

KOORDIRECTIE voor gevorderde amateurs en vakmusici, vervolg en verdieping NIEUW
Docent: Rineke Marwitz
zaterdagen 28 oktober, 11 november 2017 en 20 januari, 10 februari en 24 maart 2018, 11.30-17.00 uur in Akoesticum, Ede

BOUWEN VAN EEN KLEIN DRAAIORGEL
Docenten: Jan van de Pol, Piet Simons en Henk Tiecke
zaterdagen 18 november 2017 en 20 januari, 17 februari, 17 maart, 21 april en 19 mei 2018, 10.00-16.00 uur

MUSIC MIX WEEKEND 1
18-19 november 2017, zaterdag 11.00 uur - zondag 17.00 uur in Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk
Keuze uit 5 workshops:
MONGOOLSE KEELZANG EN BOVENTONEN NIEUW
Docent: Rowan Hartsuiker
SYRISCHE ZANG NIEUW
Docent: Anass Habib
L’ARPEGGIATA VOOR KOOR
Docent: Harry de Beer
Instrumentale begeleiding: Remco Jacobs, gitaar; Daniël Muskitta, contrabas; Marie Christien Overdulve, percussie
LATIN PERCUSSIE NIEUW
Docent: Jochen Hachgenei
DUIZEND-EN-EEN-NACHT, Arabische en Macedonische dansmuziek NIEUW
Docent: Ines Leijen

DE VROUWEN VAN DE KEIZER, renaissanceweekend NIEUW
Docenten: Jacqueline Dubach (instrumentalisten) en Christopher Kale (zangers)
25-26 november 2017, zaterdag 10.00 - zondag 17.00 uur in Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk

BULGAARSE KERSTLIEDEREN UTRECHT
Docent: Tatiana Lina
donderdag 7 december 2017, 10.30-17.00 uur in de Dekenkapel van de Pieterskerk, Utrecht

BULGAARSE KERSTLIEDEREN DEN HAAG
Docent: Tatiana Lina
vrijdag 8 december 2017, 10.30-17.00 uur in de Waalse kerk, Den Haag

BLAZERSWEEKEND ALLEEN NOG PLAATS VOOR HOORN EN KLARINET
Docenten: Francien Post en Ingrid Slangen
9-10 december 2017, zaterdag 10.00 - zondag 17.00 uur in Conferentiecentrum De Glind, De Glind

MUSICEREN MET KERST KLASSIEKER
Docenten: Hanny Geerlings en Reinout Godschalk
22-27 december 2017, vrijdag 16.00 - woensdag 10.00 uur in Eigentijdserf, Westelbeers

STRIJKINSTRUMENTENBOUW
Docent: Kees Roos
vrijdag 5 en zaterdag 6 januari, zaterdagen 27 januari, 24 februari, 24 maart, 28 april, 9 juni, 8 september, 13 oktober en 24 november 2018, 10.00-17.00 uur

THE PHANTOM OF THE OPERA
Docent: Hester van Vliet
zaterdag 13 januari 2018, 10.00-17.00 uur in Akoesticum, Ede

SYMFONIE VAN EEN WONDERKIND VOL VOOR FAGOT
Docent: Mimi Mitchell
13-14 januari 2018, zaterdag 10.00 - zondag 17.00 uur in Akoesticum, Ede

AKOESTISCHE GITAARBOUW gewone cursus
Docenten: Maarten Borstrok, Jan van Cappelle en Francesco Leicher
zaterdagen 13 januari, 3 februari, 10 maart, 7 april, 12 mei, 16 juni, 22 september, 27 oktober, 17 november en 15 december 2018, 10.00-17.00 uur

BACHMOTET JESU, MEINE FREUDE
Docenten: Marjolein Berkvens en Kees Hilhorst
20-21 januari 2018, zaterdag 10.00 - zondag 17.00 uur in Akoesticum, Ede

MUSICEREN MET GEBAREN NIEUW
Docent: Kay Krijnen
zondag 28 januari 2018, 10.00-17.00 uur in Akoesticum, Ede

ADIOS NONINO VOOR CELLO-ENSEMBLE
Docent: Elske Tinbergen
zaterdag 10 februari 2018, 10.00-17.00 uur in Akoesticum, Ede

MUSIC FOR A WHILE
Docenten: Diederik van Dijk, Sascha Mommertz en Marijn Slappendel van Trio da Fusignano, met Tanja Obalski, zangdocent
9-11 maart 2018, vrijdag 18.00 uur - zondag 17.00 uur in Conferentiecentrum De Glind, De Glind

IMPROVISEREN KUN JE LEREN
Docent: Robijn Tilanus
zondagen 11 maart, 8 april en 13 mei 2018, 13.00-17.00 uur in Utrechts Centrum voor de Kunsten, Utrecht

RILEY, MINIMALIST VAN HET EERSTE UUR VOL VOOR PIANO
Docenten: Katharina Gross en Arnold Marinissen
zondag 18 maart 2018, 10.00-17.00 uur in Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam

BEETHOVEN BLAZERSENSEMBLE
Docent: Wilma Meijer
24-25 maart 2018, zaterdag 10.00 - zondag 17.00 uur in Akoesticum, Ede

ARRANGEREN voor gevorderde amateurs en vakmusici
Docent: Willem van Merwijk
vrijdagen 6, 13 en 20 april 2018, 10.00-13.00 uur in Akoesticum, Ed

MENDELSSOHN OCTET NIEUW EXTRA WEEKEND
Docent: Miranda Rademaker
14-15 april 2018, zaterdag 10.00 - zondag 17.00 uur in Akoesticum, Ede

PIANOSAMENSPEL KLASSIEKER
Docent: Caecilia Andriessen
zaterdag 14 april 2018, 10.30-16.30 uur in Akoesticum, Ede

ORGELBOUW
Docenten: Henk Bahlman, Peter Hoogerheide en Johan de Vries
zaterdagen 14 april, 2 juni en 29 september 2018, 26 januari, 18 mei en 14 september 2019, 10.30-16.00 uur

MUSIC MIX WEEKEND 2
14-15 april 2018, zaterdag 11.00 uur - zondag 17.00 uur in Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk
Keuze uit 5 workshops:

ZINGEN ALS ZAP MAMA NIEUW
Docent: Nicoline Snaas
SCANDINAVISCHE FOLK VOOR KOOR NIEUW
Docent: Tatiana Lina
CORSICAANSE POLYFONIE VOOR VROUWEN
Docent: Nadine Rossello
STRINGS ON FIRE
Docent: Pernilla Kannapinn
ROARING TWENTIES
, muziektheater met Weill en Brecht NIEUW
Docent: Christine Brandenburg


MUSIC FOR THE VIRGIN QUEEN
, renaissancedag
Docenten: Jacqueline Dubach en Christopher Kale
zondag 22 april 2018, 10.00-17.00 uur in Akoesticum, Ede

STADSROMANCES NIEUW
Docent: Tatiana Lina
donderdag 24 mei 2018, 10.30-17.00 uur in de Dekenkapel van de Pieterskerk, Utrecht

IF MUSIC BE THE FOOD OF LOVE
Docenten: Jörn Boysen, Enrique López Cortón en María Sanchez Ramírez
25-27 mei 2018, auditie in februari/maart 2018, vrijdag 18.00 uur - zondag 17.00 uur in Buitengoed Fredeshiem, Steenwijk

MUZIEKWEEK VAN AZNAVOUR TOT ZELENKA KLASSIEKER VOL VOOR PIANO
Docenten: Coert Bremmers, Susanne Gersch, Ines Leijen, Peter van Os en Elske Tinbergen
15-20 juli 2018, zondag 11.00 uur - vrijdag na het diner in Eigentijdserf, Westelbeers

KAMERMUZIEKWEEK en KAMERMUZIEKVIERDAAGSE KLASSIEKERS
Docenten: Ingrid Slangen, Pauline Terlouw, Christiaan Thomasius, Dick Verhoef e.a.
22-27 juli 2018, zondag 10.00 - vrijdag 20.00 uur
29 juli - 1 augustus 2018, zondag 10.00 - woensdag 20.00 uur
Locatie: Eigentijdserf, Westelbeers